ПРАВИЛА
ВІДВІДУВАННЯ РОЗВАЖАЛЬНОГО МАЙДАНЧИК
ПРОСТОРУ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ«KACHELI»
Відвідувачами Розважального майданчику вважаються особи, які знаходяться на його території такористуються його послугами.
Право на вхід до Розважального майданчику та користування його послугами мають особи, щопридбали квиток на відвідування Розважального майданчику. За одним квитком може пройти одна особа,якщо у квитку не зазначено інше.
Вхід до Розважального майданчику підтверджує ознайомлення та згоду з цими Правилами, є акцептомоферти щодо укладання договору про надання послуг з наданням можливості відвідування Розважальногомайданчику згідно цих Правил.
Вартість відвідування Розважального майданчику зазначається в тарифах, що розміщуються на касах.Відвідувачі допускаються до Розважального майданчику в порядку живої черги.
Відвідувач, що порушує ці Правила, на першу вимогу персоналу Розважального майданчику залишаєйого. Відвідувачі також зобов'язані залишити Розважальний майданчик у разі виникнення будь-якихнебезпечних ситуацій або з технічних причин шляхами, вказаними персоналом Розважального майданчикуабо зазначеними на картах евакуації.
Після досягнення максимально встановленого заповнення Розважального майданчику відвідувачами, зметою забезпечення безпеки, можливе призупинення допуску відвідувачів до Розважального майданчику,продажу квитків.На території Розважального майданчику може здійснюватися фото- та відеозйомка.
Фактом відвідування Розважального майданчику кожен відвідувач або його законний представник надає дозвіл проводити зйомку,використовувати матеріали, на яких зафіксовано зображення відвідувача способом опублікування,відтворення, іншими способами без обмежень строками та територією використання.
Відвідувачі розважальної зони несуть відповідальність за власну безпеку (життя, здоров'я тощо) табезпеку дітей, яких супроводжують, а також за схоронність власних речей.
Перебування дітей на території Розважального майданчикадопускається тільки у супроводі батьків або інших повнолітніх осіб. Відвідувачі повинні враховувати природність покриття Розважального майданчика та пересуваючись ним дбати про власну безпеку, звертаючи увагу наявність каміння, коріння дерев, елементів комунікаційних систем і т.п. задля уникнення травмувань. При перебуванні на території Розважального майданчика Відвідувачі зобов'язані дотримуватися цих Правил, а також правил та інструкцій, схематичних зображеньта ін., що розміщені у окремих зонах Розважального майданчика і стосуються їх функціонування та правильної експлуатації, а в разі їхпорушення, а також порушення загальних норм безпекита правил поведінки, Відвідувачі самостійнонесуть відповідальність за наслідки, у тому числі перед третіми особами. Особи, що супроводжують дитину, додатково до встановлених на Розважальному майданчику вимог, у тому числі вікових, вагових та інших обмежень, зобов'язані враховувати ступінь фізичного розвитку та індивідуальні особливості дитини, які можуть завадитита/або створити небезпеку для такої дитини чи третіх осіб у випадку використання неюігрових майданчиків, гойдалок, інших елементіві конструкцій, що знаходяться на території Розважального майданчику.
ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО БЕЗПЕКИПОВЕДІНКИ НА РОЗВАЖАЛЬНОМУМАЙДАНЧИКУ
При користуванні гойдалками, атракціонами Відвідувачі повинні дотримуватись, а також забезпечити дотримання дітьми, яких вони супроводжують,вимог цих Правил, а також правил та інструкцій, схематичних зображеньта ін., розміщених безпосередньо біля таких гойдалок, атракціонів.
Очікуючи у черзі та рухаючись по Розважальному майданчику, Відвідувачі та діти, яких вони супроводжують, зобов`язані знаходитись на безпечній відстані від гойдалок і атракціонів, а також не стояти та не заходити у зонуруху гойдалки.
Слід утримуватися від бігу, штовхань і стрибання, а також інших дій, які створюють небезпеку для Відвідувачів, їх дітей або третіх осіб.
Під час руху гойдалки та до повної її зупинки забороняється вставати з місця, переміщуватися погойдалці, зістрибувати з гойдалки. Забороняється затримуватирухомі елементи гойдалок під час їх руху, торкатися/хвататисярухомих частин гойдалок руками, торкатися до спеціального технічного обладнання гойдалок (кріплень,з`єднань, захисних елементів, тощо). При користуванні гойдалками Відвідувачам необхідно слідкувати за елементами одягу, аксесуарами, предметами, які можуть заплутатися в нерухомих або рухомих частинах гойдалки, впасти під час руху та травмувати Відвідувачів та третіх осіб.Заборонено споживати під час знаходженняна гойдалкахжувальну гумку, напої, їжу. У випадку поганої погоди (дощ, сильний вітер тощо) слід утриматись від користування гойдалками.
Розважальний майданчик не несе відповідальності за травмуванняВідвідувачів та третіх осіб, що сталося внаслідок порушення ними цих Правил, правил та інструкцій, схематичних зображень та ін., що розміщені у окремих зонах Розважального майданчика і стосуються їх функціонування та правильної експлуатації, а також загальних норм безпеки та правил поведінки. За порушення зазначених правил Відвідувачі несуть відповідальність самостійно та можуть бути примусово видалені адміністрацією з Розважального майданчика без відшкодування вартості придбаних квитків.
ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО БЕЗПЕКИ ПОВЕДІНКИНАГОЙДАЛКАХ, АТРАКЦІОНАХ
Батьки! Будьте уважні! Гойдалки, що рухаються, можуть травмувати вас та вашу дитину!
- Смітити;
- Палити;
- Споживати їжу та напої не у встановлених для цього місцях;
- Занос ити на територію Розважального майданчику небезпечні предмети та речовини;
- Пошкоджувати майно;
- Порушувати громадський порядок;
- Залишати дітей без нагляду;
- Вживати алкогольні, слабоалкогольні напої, а також знаходитись на території в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
- Здійснювати іншу діяльність, заборонену правилами Майданчику та чинним законодавством України.Контроль за дотриманням цих Правил здійснюється представниками експлуатанта Розважального майданчику, службами, що залучені для забезпечення порядку, контрольно-пропускного режиму на території розважальної зони.
Особи, що супроводжують дітей, контролюють дії останніх, забезпечують дотримання ним и цих Правил. Вартість будь-якої з оплачених відвідувачем послуг, що не були використані з незалежних відексплуатанта Розважального майданчику причин, у т.ч. у зв'язку з погодними умовам и або технічнимипричинами, порушення відвідувачем цих Правил, відвідувачу на повертаються.
НА ТЕРИТОРІЇ РОЗВАЖАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
Шановні гості, уважно слідкуйте за своїм самопочуттямта станом здоров'я своїх дітей!
Не допускайтефізичних навантажень та відвідування активностей, що можуть зашкодити Вашому здоров'ю та здоров'ю ваших дітей.
У разі погіршення самопочуття негайно зверніться за наданням першої медичної допомоги.
Натериторії Розважального майданчику є аптечка.
Будьте пильні та уважні, бережіть своє здоров'я.
Дотримуйтесь, будь-ласка, правил, оголошень, та інших знаків, що розміщені на території.