' Парк Качелі ВДНГ |Парк гойдалок ВДНГ - Простір сімейного відпочинку

KACHELI НА ВДНГ ВІД ТМ 'ТРИ ВЕДМЕДІ' – це унікальне місце для активного і безпечного відпочинку для всієї родини!

Простір KACHELI на ВДНГ від ТМ «Три Ведмеді» був першим в Україні та світі парком гойдалок такого масштабу. Тут на одній території зібрано 46 гойдалок різних форм та конструкцій, які сподобаються і дітям, і дорослим, і великим компаніям.

На території KACHELI створений унікальний формат спільного проведення часу дітей з батьками. Для цього у парку облаштовані спеціальні зони, проводяться регулярні сімейні конкурси та майстер-класи, а кожні вихідні проходить розважальна програма для всіх гостей простору.

До речі, на території KACHELI на ВДНГ з’явилась унікальна батутна зона, в якій ваш малюк може вдовіль настрибатись протягом дня, адже ми не обмежуємо час користування батутами, як це заведено у більності паркових зон. Купуючи квиток до батутної зони, ви отримуєте день безлімітних стрибків для вашого малюка!

Крім того, у KACHELI на ВДНГ від ТМ «Три Ведмеді» продовжує працювати зона дитячих Днів Народження, яка створена для організації найяскравіших свят на свіжому повітрі для наших маленьких відвідувачів!

Пориньте в атмосферу KACHELI на ВДНГ

Контактна інформація

+38099 280 74 70
info@kacheli.ua

Вартість входу до простору на день – 45 грн (будні) та 50 грн (вихідні)
Дітям, зростом до 120 см – вхід безкоштовний (виключно у супроводі батьків).

Графік роботи мережі KACHELI:

Ми працюємо щоденно
з 09.00 до 21.00

Зверніть увагу! У нас заборонено:
null
null
null